Bronco Speed Build stavebnice

Kód: FT4107
Dostupnost: skladem
Značka: FLITE TEST
Cena s DPH: 1.249 Kč
FT Bronco Speed - stavebnice je vyrobena z voděodolného FT pěnového deskového materiálu. Pevná a lehká pěnová forma je obalena speciálním papírem, takže si model můžete barevně přizpůsobit podle vašich představ, nic vás nelimituje. Váha modelu je cca.640gr (bez RC) a rozpětí křídel cca.1086mm

Divoký hřebec

Letoun Bronco od FT je založen na konceptu letounu FT Explorer. Trup a jádro jsou stejné, stejně tak jako myšlenka modulární konstrukce, která vám ponechává spoustu prostoru pro vaše vlastní letové experimenty.
FT Explorer byl koncipován jako jednoduchý jednomotorový letoun s předpokladem pro FPV létání. Proto má Explorer na křídle tlačný motor, takže kamera FPV je zcela bez omezení výhledu. FT Explorer byl velkým úspěchem, ale v krátkém čase se objevily četné úpravy a konverze.
FT Bronco je jedna z těchto konverzí, přičemž by se měl stát plnohodnotným modelem, který také ponechává další prostor pro individuální úpravy. Dvoumotorový model s dvojitými motorovými gondolami již používá velké množství stoupenců v komunitě Flite Test. A i přesto bylo vytvořeno mnoho dalších konverzí, které se těšily velké oblibě.
Takže jděte do toho a začněte! Zajděte si Bronco a vytvořte si svůj vlastní styl.

© TRIVOX 2019   |   B2B

Ke správnému fungování webu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ