Sportster Speed Build stavebnice

Kód: FT4108
Dostupnost: skladem
Značka: FLITE TEST
Cena s DPH: 1.299 Kč
FT Sportster Speed - stavebnice je vyrobena z voděodolného FT pěnového deskového materiálu. Model si můžete barevně přizpůsobit podle vašich představ, nic vás nelimituje. Váha modelu je 430gr (bez RC) a rozpětí křídel cca.990mm

Sportovec

FT Sportster je k dispozici jako čtyřkanálový sportovní letoun, a je ideální jak pro začátečníky, tak pro zkušené piloty. Sportster znamená zábavu pro začátečníky, kteří se chtějí dostat do čtyřkanálového letu, i pro pokročilé, kteří si chtějí zopakovat klasické manévry naučené v minulosti.
Sportster je jak ochočené zvíře a nemá rád, když musí létat sám. Vemte své přátele, a létejte spolu pro větší zábavu.

Speciálně tvarovaná křídla poskytují maximální stabilitu i při nejnižší rychlosti. Sportster je extrémně agilní a a je schopen provést nejklasičtější ale i nejmodernější letecké triky. Pokud odstraníte podvozek, budete jej moci odstartovat z ruky. Vyhledejte pole s nízkou trávou a proveďte líný touch-and-go.

Sportster je velmi stabilní a odpouští i malé chyby. To dělá tento model dokonalým pro výcvik i pro oživení různých leteckých manévrů.

© TRIVOX 2019   |   B2B

Ke správnému fungování webu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ