Mighty Mini Arrow stavebnice

Kód: FT4111
Dostupnost: skladem
Značka: FLITE TEST
Cena s DPH: 849 Kč
FT Mighty Mini Arrow - stavebnice je vyrobena z voděodolného FT pěnového deskového materiálu. Pevná a lehká pěnová forma je obalena speciálním papírem, takže si model můžete barevně přizpůsobit podle vašich představ, nic vás nelimituje. Váha modelu je pouhých 170gr (bez RC) a rozpětí křídel cca.736mm.

"Only one wing"

Flite test Mighty Mini Arrow vám udělá díru do srdce, jako by ten šíp vystřelil sám Amor. S Arrow si musíte prostě zalétat. Pro začínající piloty lze tento letoun od Mighty Mini Series osazený menším motorem použít jako perfektní tréninkový model, nebo osazený silnějším motorem je ideální pro začátečníky FPV letání. Jeho výkon a obratnost můžeme využít pro FPV-souboje se svými přáteli a užít si tak spoustu zábavy.
Nejlepší je, že mohou být použity všechny komponenty z FPV vrtulníku, od regulátoru otáček, motoru, přes regulátoru otáček až po jednotlivé komponenty FPV.
Takže, zavolejte svým přátelům a jděte „vystřelovat šípy“.

Vlastnosti

  • Kostra modelu vytvořena z pevné FT voděodolné pěnové desky
  • Jednoduchá montáž
  • Perfektní letové vlastnosti

© TRIVOX 2019   |   B2B

Ke správnému fungování webu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ