Mighty Mini DR1 stavebnice

Kód: FT4124
Dostupnost: není skladem
Značka: FLITE TEST
Cena s DPH: 899 Kč
FT Mini DR1 - stavebnice je vyrobena z voděodolného FT pěnového deskového materiálu. Model si můžete barevně přizpůsobit podle vašich představ, nic vás nelimituje. Váha modelu je pouhých 250g (bez RC) a rozpětí křídel cca.609mm. !!!KOLEČKA NEJSOU SOUČÁSTÍ MODELU!!!

Červený baron je zpět

FliteTest DR1 je navržen tak, aby byl rychle a snadno postaven. Triplane DR1 vypadá skvěle na zemi i ve vzduchu. FliteTest vynaložil spoustu úsilí do konstrukce letounu, se kterým je zábava dobývat oblohu. FT DR1 je 3-kanálový řízený model, který dokáže létat velmi pomalu se schopností se otočit takřka "na pětníku". Looping, válcové otočky, výkruty a mnoho dalších klasických manévrů je možných s tímto malým válečníkem. FT Triplane DR1 může být ideálním společníkem pro další historický letoun FT SE5, což je britský dvojplošník, který ovládal oblohu a bojoval se svým německým rivalem. Doufáme, že si s DR1 užijete spoustu zábavy a radosti, při epických vzdušných bitvách se svými přáteli.

Stavebnice
FT Mighty Mini Triplane DR1 bude pro vás skvělou zkušeností jak při jeho konstrukci, tak během letu. Tato stavebnice je dodávána se vším, co budete potřebovat pro její zprovoznění: spojky, táhla, držák motoru a mnoho dalšího.

Vlastnosti
*--
- Jednoduchý na akrobatické prvky
- Velmi agilní
- Snadná konstrukce
--*

© TRIVOX 2019   |   B2B

Ke správnému fungování webu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ