Mighty Mini Guinea Speed Build stavebnice

Kód: FT4127
Dostupnost: skladem
Značka: FLITE TEST
Cena s DPH: 999 Kč
FT Guinea Speed - stavebnice je vyrobena z voděodolného FT pěnového deskového materiálu. Model si můžete barevně přizpůsobit podle vašich představ, nic vás nelimituje. Váha modelu je pouhých 256g (bez RC) a rozpětí křídel cca.609mm.

Velká univerzálnost v malé velikosti

FT Mini Guinea je malé dvoumotorové letadlo s velkou univerzálností! Ať už jste začátečník, který chce vytvořit svůj první dvoumotorový model, nebo jste pokročilý pilot, který hledá velmi malou a všestrannou platformu, Mini Guinea je tím pravým typem letadla! Díky diferenciálnímu tahu je Mini Guinea schopná provádět řadu figur, jako jsou ploché výkruty, vysokorychlostní obraty i dlouhá táhlá stoupání. Křídla, která jsou zakřivená dolů, umožňují, aby letadlo bylo bylo schopno přejít z klidného a pomalého letu na sportovní úroveň.

Stavebnice
FT Mighty Mini Guinea - je vyrobena z materiálu odolného proti vodě FT Foam Board jako obvykle. Čistý čas konstrukce pro tuto nekomplikovanou sadu je přibližně 1,5 hodiny.

Funkce

  • Pro pomalý let s pozvolným úhlem stoupání až po rychlé sportovní létání
  • Vynikající letové vlastnosti pro začátečníky a profesionály
  • Krátký stavební čas
  • Twin Engine

© TRIVOX 2019   |   B2B

Ke správnému fungování webu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ