Bloody Baron Speed Build stavebnice

Kód: FT4128
Dostupnost: není skladem
Značka: FLITE TEST
Cena s DPH: 999 Kč
FT Bloody Baron - stavebnice je vyrobena z voděodolného FT pěnového deskového materiálu. Model si můžete barevně přizpůsobit podle vašich představ, nic vás nelimituje. Váha modelu je pouhých 303g (bez RC) a rozpětí křídel cca.737mm.

Dotek krvavého barona

Bloody Baron je 4-kanálový sportovní letoun a je první publikovaný model z Flite Test Community.
To znamená, že členové skupiny Flite Test přispěli k tomuto modelu jejich zkušenostmi a je jimi inspirován.

Designér Dan Sponholz řekl:
FT Bloody Wonder bylo letadlo, se kterým jsem se jako malý učil létat. Nebylo to moje první letadlo, ale bylo to první letadlo, se kterým jsem byl úspěšný. Z tohoto důvodu bude pro mě vždycky něčím zvláštním. Není lepší způsob, jak uctít toto letadlo, než aby tento skvělý design byl přístupný všem. Baron byl inspirován jiným letadlem a to FT Bloody Wonder. Myslím, a doufám, že se mnou budete souhlasit, že konečným výsledkem je stíhačka, která je stabilnější, jednodušší a její stavba je rychlejší než u jejího předchůdce. Zahrnul jsem některé konstrukční prvky z klasiky "The Ugly Stick" a "Fokker Dr.1". Fokker Dr.1 se proslavil německým Fliegerassem Baronem von Richthofenem v první světové válce (aka Red Baron). Takže jméno, Bloody Baron.

Součástí sady je model letounu bez elektroniky. Model je kompatibilní s řadou Swappable, kterou vyvinul Josh Bixler.

Vlastnosti

  • 4-kanálové sportovní letadlo
  • Ideální model pro akrobacii
  • Mohou být použity různé napájecí zdroje

© TRIVOX 2019   |   B2B

Ke správnému fungování webu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ