Bravo stavebnice

Kód: FT4134
Dostupnost: skladem
Značka: FLITE TEST
Cena s DPH: 999 Kč
FT Bravo - stavebnice je vyrobena z voděodolného FT pěnového deskového materiálu. Model si můžete barevně přizpůsobit podle vašich představ, nic vás nelimituje. Váha modelu je pouhých 230g (bez RC) a rozpětí křídel cca.609mm.

Model letadla Bravo byl navržen nejen pro rychlé a snadné sestavení, ale i létání. Letoun je nejrychlejší a nejvíce všestranný ze všech tří v této sérii. FT Bravo je kompatibilní se letadly FT Alpha a FT Charlie. Křídla jsou navržena tak, aby mohla být zaměněna s uvedenými modely, díky čemuž, v podstatě máte k dispozici 9 letadel.
Výměna křídel trvá méně než minutu a provádí se gumovými úchyty.
Spolu s výměnou není nutné předělávat těžiště, a to bez ohledu na to, kterou modelovou kombinaci zkoušíte. To podporuje týmového ducha a je ideální pro modelářská letiště, kde se můžete s modely potkat a získat tak různé zkušenosti.

FT Bravo je vhodný pro získání zkušeností se stavbou modelů a jejich následnou pilotáží. Sada obsahuje vše, co potřebujete ke zprovoznění modelu FT Bravo Jet: ovládací táhla, vzpěry, držáky motoru a ostatní součásti.

Vlastnosti

  • Kompatibilní s FT Alpha a FT Charlie
  • Rychlé a snadné sestavení
  • Křídla jsou rychle a snadno zaměnitelná
  • Všestranný model s velmi dobrými letovými vlastnostmi

© TRIVOX 2019   |   B2B

Ke správnému fungování webu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ