15.08.2017

Husky 1800S – letadlo do každého počasí

Příznivci krátkého vzletu a přistání – pozor, toto je model pro vás!

Oblíbený moderní bush-flying letoun Husky od firmy Aviat se dočkal svého modelu s rozpětím 1800 mm. Graupner Husky 1800S je vyroben z odolné pěny SOLIDPOR® a vyznačuje se excelentním plošným zatížením, výbornými letovými vlastnostmi v nízkých rychlostech a všestranným využitím.

Model lze osadit XXL pneumatikami, které jsou součástí balení, nebo si jej můžete dovybavit lyžemi (obj. č. 13410.43) či plováky (obj č. 13410.44). Celý podvozek se mění jako jeden díl, jeho výměna je proto jednoduchá a rychlá. Husky je stejně jako předloha schopen vzlétnout a přistát na téměř jakémkoliv místě a povrchu. Letoun je vybaven vlečným zařízením, které stačí doplnit o servo a táhlo, je pak schopen vlekat až dvoukilové větroně.

Rychlostavebnice Graupner Husky 1800S je dodávána se třemi sadami samolepek (žlutá, modrá, červená) a k dostání je v RTF (kompletní elektronika bez akumulátoru) a ARTF (model bez elektroniky) provedení.

 

© TRIVOX 2019   |   B2B

Ke správnému fungování webu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ